عمل زیبایی چشم

eye

عمل زیبایی چشم

عمل زیبایی چشم یکی از عمل های پرطرفدار امروزه بوده که با هدف زیبا کردن چشم انجام می شود.مشکلات و معایب چشم می تواند ارثی باشد همچنین می تواند در اثر افزایش سن ایجاد شده باشد،که در هردو حالت می توان با عمل زیبایی چشم معایب را تا حدود زیادی برطرف کرد.مشکلاتی مانند افتادگی پلک و ابرو ، پف زیر چشم گودی زیر چشم گاها باعث می شود که سن شما از آنچه که هست مسن تر دیده شود حتی گاهی اوقات باعث کاهش دید افراد نیز می شود که از این نظر جنبه درمانی نیز دارد.

انواع عمل زیبایی چشم

عمل زیبایی چشم انواع مختلفی دارد :

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی به معنی جراحی پلک می باشد.افتادگی پلک ظاهری خسته و افتاده به صورت می دهد که می تواند در اثر بالا رفتن سن یا بصورت ارثی باشد.در این نوع عمل جراح بافت اضافی پلک را بر میدارد که این خود باعث می شود چشم ها بازتر شوند و افتادگی پلک از بین برود.

belpharoplasty 1

بلفاروپلاستی پلک بالا

عمل زیبایی پف چشم

پف چشم می تواند در اثر افزایش سن ایجاد شود یا به علت مشکلاتی مثل بیماری تیروئید و آلرژی باشد.جراح چشم برای از بین بردن پف زیر چشم از جراحی پلک پایین یا بلفاوپلاستی پلک پایین استفاده می کند.

Belpharoplasty1

بلفاروپلاستی پلک پایین

لیفت ابرو و پیشانی

در اثر افزایش سن چین و چروک هایی در ناحیه پیشانی ایجاد می شود هم چنین ابرو ها حالت افتاده و آویزان پیدا می کنند.جهت لیفت چشم و ابرو جراح در ناحیه گیجگاه یا ناحیه رشد مو برشی ایجاد می کنند و بسته به مشکل هر فرد پوست چشم و اطراف آن یا قسمت انتهای ابرو را به بالا می کشند.عمل لیفت ابرو را می توان با روش های غیر جراحی هم انجام داد،عیب این روش ها این است که ماندگاری بسیار کمتری نسبت به لیفت با عمل دارند.

lift

لیفت

لیفت میدفیس

گاهی به صورت ارثی یا در اثر افزایش سن قسمت میانی صورت فرد از جمله چشم،ابرو،گونه،پیشانی حالت افتاده پیدا می کند.در این نوع جراحی ، جراح با ایجاد چند برش و انجام ترفند های خاصی قسمت میانی صورت (مید فیس) را لیفت می کند که باعث شاداب و سر زنده شدن چهره می شود.

عمل زیبایی چشم

لیفت میدفیس

تزریق بوتاکس و فیلر

تزریق بوتاکس و فیلر برای کسانی که از روش های جراحی می ترسند مناسب تر است.تزریق بوتاکس به نواحی دارای چین و چروک صورت با هدف جوانسازی پوست انجام می شود.با استفاده از تزریق بوتاکس نیز می توان گودی زیر چشم ، خطوط پیشانی (خط اخم) و… را از بین برد.تزریق بوتاکس تنها چند دقیقه طول می کشد و در بسیاری از مواقع نیازی به بی حسی نمی باشد اما بهتر است که قبل از تزریق بوتاکس بی حسی انجام شود تا از بروز درد و ناراحتی برای فرد جلوگیری شود. بوتاکس با یک سوزن ریز به عضلات خاص و در نواحی تعریف شده در صورت، توسط پزشک متخصص تزریق می شود. نواحی تزریق ابتدا باید کاملا از مواد آرایشی تمیز شده و سپس با پد الکلی استریل شوند. پزشک متخصص نواحی مناسب برای تزریق را مشخص می نماید و سپس به دقت اقدام به جوانسازی صورت در همان نواحی می نماید.

midface lift

تزریق بوتاکس و فیلر

عمل زیبایی چشم دکتر هادی پیل افکن

تمامی جراحی ها و روش هایی که در بالا گفته شد،توسط دکتر هادی پیل افکن جراح و متخصص چشم با بهترین کیفیت انجام می شود.عمل های زیبایی معمولا به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری انجام می شود.شما می توانید پس از تماس و دریافت نوبت معاینه شوید و مشاوره های دکتر را دریافت کنید و در صورت نیاز به جراحی با خیالی راحت و بدون ترس،تحت جراحی قرار بگیرید.عمل در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه در مطب ایشان انجام می شود.

برای دیدن نمونه عمل های بیشتر به پیج اینستاگرام سر بزنید :

dr.hadi وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *