جراحی های رفراکتیو

eye secret

فمتواسمایل

در این تکنیک ، ساختار قرنیه حفظ می شود؛ زیرا هیچ برشی با تیغه روی سطح قرنیه و لایه های بیرونی چشم ایجاد نمی شود و برش ایجاد شده توسط نور لیزر است. تکنیک فمتو اسمایل، روشی دقیق، بسیار قابل اعتماد و ایمن است و دارای مزایایی مانند راحتی و بدون درد انجام شدن و بهبودی سریع در بیماران پس از عمل و درمان موفق تر در بیماران با عیوب انکساری بالا می باشد.

تفاوت لیزیک و لازک

تفاوت لیزیک و لازک چیست؟

لیزیک شامل ایجاد فلپ قرنیه است؛ اما لازک نیست.لازک شامل برداشتن لایه اپیتلیوم قرنیه است؛ اما لیزیک نیست.لازک در دو روز اول پس‌ از جراحی با ناراحتی بیشتری نسبت به لیزیک همراه است.

لیزیک

لیزیک

لیزیک نوعی از جراحی لیزری چشم است که قادر است طیف وسیعی از مشکلات انکساری نزدیک‌بینی، آستیگماتیسم و دوربینی چشم را اصلاح کند. بطور معمول پس از عمل لیزیک، شخص دیگر نیاز به استفاده از عینک و لنز نداشته و دید واضح و شفافی به‌دست می‌آورد.

فمتولیزیک

فمتولیزیک

فمتولیزیک چشم چیست؟ فمتولیزیک FEMTO LASIK یا زد لیزیک؛ نسل جدید جراحی است که بدون استفاده از تیغ صورت می‌گیرد. اگر جز افرادی هستید که از تیغ در جراحی می‌ترسید،…

عمل پی آر کی prk

عمل پی آر کی PRK

عمل پی آر کی prk چیست؟ عمل prk یکی از راه های درمان عیوب انکساری (نزدیک بینی-دور بینی-آستیگماتیسم) چشم است که با استفاده از دستگاه لیزر انجام می شود. در…